IT4IT

IT4IT cieli na vrcholových manažérov so zodpovednosťou za úspech IT oddelenia, Business a Architektúry, alebo ich strategických partnerov. Pokračuje tam, kde končia staršie best practices (napr. ITIL), berie si poučenie z ich nedostatočností daných ich zameraním ale i starnutím a s tým spojenou zmenou jednotlivých aspektov IT businessu.

Úvod do IT4IT

Manažérsky úvod pre CIO vám predstaví benefity IT4IT a ukáže, prečo nahrádza ITIL

IT4IT™ je relatívne nový štandard pre komplexné riadenie všetkých IT aktivít. Znižuje náklady, zjednodušuje service management a prináša lepšie monitorovacie a vyhodnocovacie princípy pre manažérov. Stručne povedané, IT4IT™ pomáha IT managementu pracovať v celom životnom cykle IT služieb lepšie, rýchlejšie a lacnejšie, s menším rizikom.

Základy IT4IT

Implementácia IT4IT Value Chain pre end-to-end business model IT

Certifikačný kurz z portfolia The Open Group. V priebehu školenia si osvojíte terminológiu, štruktúru a základné koncepty štandardu IT4IT. To, čo vám žiadny elearning, ani kniha nedá je praktické pochopenie princípov IT4IT Reference Architecture a IT Value Chain.

IT4IT Workshop

Digitálna transformácia, ktorá úplne zmení váš pohľad a prístup k riadeniu IT. Samozrejme k lepšiemu.

Zlepšite fungovanie všetkých IT služieb, procesov a technológii, naprieč všetkými aktivitami, ktoré v organizácii informačné technológie podporujú. Inšpirujte sa, ako digitalizovať spoločnosť s pomocou IT4IT Reference Architecture.

Chcete to pripraviť na mieru? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám a my vám poradíme.

Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 2/20 850 891 vždy od pondelka do piatku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hviezdičkou sú povinné

Chcete získať darček k narodeninám?