PeopleCert: zmeny, reštrikcie

PeopleCert, jediný EI (Examination Institute) pre kurzy z portfólia Axelos vydal zásadné zmeny licenčných podmienok. Nový "Accreditation Guide" je záväzný pre všetky ATO (Accredited Training Organisation), ktorým je aj TAYLLORCOX. Čo to znamená pre nových aj existujúcich absolventov sa dozviete tu:

  PeopleCert: zmeny, reštrikcie

  Reštrikcie

  PeopleCert neoddeliteľnou súčasťou kurzu

  Novou požiadavkou je povinnosť uhradiť spoločne s kurzom z portfólia Axelos aj certifikáciu PeopleCert. Spoplatnená skúška PeopleCert je od teraz tiež neoddeliteľnou súčasťou kurzu.

  Čo to pre Vás znamená?

  • Zvýšenie cien o certifikáciu PeopleCert
  • Týka sa všetkých kurzov realizovaných od 1.11.2019
  • Školenie Axelos portfólia bez PeopleCert certifikácie naďalej nie je povolené
  • Absolventi školení bez certifikácie PeopleCert si ju môžu aj naďalej priobjednať


  Reštrikcie

  Akých kurzov sa to týka?

  Projektového riadenia: PRINCE2® Foundation, PRINCE2 Practitioner, PRINCE2 Agile ™ Foundation, PRINCE2 Agile ™ Practitioner, AgileShift Certification. Programový manažment: MSP Foundation, MSP Practitioner. Portfolio Management: MoP Foundation, MoP Practitioner. Projekt, Program, Portfolio: P3O Foundation, P3O Practitioner. Kurzy z oblasti riadenia rizík: M_o_R Foundation, M_o_R Practitioner. A tiež celé portfólio IT Service Managementu: ITIL od úrovne Foundation, až po certifikáciu ITIL v3 Expert, alebo ITIL 4 Master.

  Termíny školení

  Akých kurzov sa to týka?

  Garantujeme najlepšiu cenu na trhu

  Certifikačné skúšky nakupujeme vo veľkých počtoch, aby sme získali množstevné zľavy, vďaka ktorej zostávajú naše náklady najnižšie na trhu.

  Akadémiu TAYLLORCOX absolvuje ročne viac ako 5.000 manažérov. Z toho veľká väčšina má záujem o portfólio Axelos Best Management Practice. Vďaka vám sú ceny tak nízke.
  • U nás zľavy až 50% oproti maloobchodu
  • Oficiálne ceny PeopleCert pre porovnanie môžete nájsť tu >

  TAYLLORCOX shop

  Garantujeme najlepšiu cenu na trhu

  Jednoducho najlepšie hodnotené ATO na trhu

  Sme v TOP 10

  Zrozumiteľný a praktický výklad je dôvodom, prečo sme sa opakovane zaradili do TOP 10 najlepších ATO v celej Európe. Na kurzoch riešime praktickú implementáciu s merateľnými prínosmi.

  Exkluzívne podmienky

  Vďaka nášmu dominantnému postaveniu na trhu Axelos Global best Management Practice máme skvelé podmienky, ktoré udržujú naše náklady nízke a pre vás to znamená, že získate stále najlepšie ceny na trhu.

  Tradícia

  Naše prvé ATO bolo založené v roku 1994. Ide o jednu z prvých 3 vzdelávacích organizácií, ktoré boli schválené UK Cabinet Office (Britskou vládou) za účelom poskytovania akreditovaných kurzov. A máme v SR najširšie portfólio školení.

  Chcete získať darček k narodeninám?