ITIL®

Metodika ITIL (IT Infrastructure Library) po poslednej aktualizácii na ITIL 4 pomáha IT manažérom efektívne budovať, rozvíjať a optimalizovať užívateľsky prívetivé IT prostredie. Či už pre dodávateľov alebo aj pre klientov (užívateľov) IT služieb. Naviac je kompatibilná s ďalšími štandardmi, ako napríklad  PRINCE2, SCRUM, DevOps, IT4IT

ITIL® 4 Online

Získajte komplexný know-how best practice frameworku ITIL® 4 a získajte doživotne platný certifikát ITIL® 4 Foundation z pohodlia domova.

Zostaňte doma a zároveň buďte na kurze best-practice metodík v Tayllorcox prostredníctvom našej virtuálnej učebne vo svojom počítači.

POZOR! Nejedná sa o bežný online kurz formou samoštúdia, bez možnosti kladenia otázok a diskusie v reálnom čase. Naše školenie prebieha v reálnom čase, s reálnym certifikovaným lektorom s dlhoročnou praxou a s ďalšími online účastníkmi, ktorí sú aktívne zapájaní do školenia formou otázok, live diskusie, skúšobných testov a úloh.

Školenie ITIL® 4 Foundation vám pomôže osvojiť si implementáciu procesov a podporných služieb, nastavenie funkcie a rolí v rámci celého IT Service Managementu.

ITIL 4

Od roku 2007 najvýraznejší update je flexibilnejší, agilnejší, prepojený s DevOps a pripravený akcelerovať vašu kariéru!

Za posledných 10 rokov nebola na Slovensku žiadna iná organizácia s takým veľkým vplyvom v metodike ITIL ako TAYLLOR & COX. Sme vôbec prvý a stále jediný certifikační orgán v oblasti ITIL - IT Service Managementu a zároveň štandardu ISO 20000-1.  Metodika je našou silnou stránkou, preto sme sa zapojili do developmentu novej verzie ITIL 4 a s hrdosťou Vám predstavujeme špičkovo pripravený kurz, na ktorom sme strávili tisíce hodín zlepšovaním. Urobili sme skrátka všetko pre to, aby ste boli nadšení!

ITIL v3

Najžiadanejšie kurzy pre IT manažérov a profesionálov s prestížnym certifikátom

Metodika ITIL v3 je aktuálna a bude stále až do roku 2020. Pokiaľ ste už získali certifikát z tejto verzie, neváhajte a využite možnosť posilniť vašu kvalifikáciu a následne absolvovať „bridge“ na novú verziu  ITIL 4 Update.

ITIL Intermediate

ITIL® Intermediate - Service Lifecycle sa skladá z 5 modulov

Absolventi kurzov ITIL® Foundation môžu ďalej pokračovať v module Lifecycle, ktorý je rozdelený do jednotlivých fáz životného cyklu IT služieb. Od identifikácie potrieb zákazníkov/ užívateľov, cez špecifikáciu IT požiadaviek, až po návrh a implementáciu služieb. A v neposlednom rade po princípy a procesy monitorovania a neustáleho zlepšovania IT produktov/služieb.

ITIL 4 MP

ITIL 4 Managing Professional

ITIL MP stream sa zameriava na IT profesionálov v technologických projektoch a digitálnych tímoch naprieč organizáciou. Managing Professional obsahuje celkom 4 moduly. V týchto moduloch získate praktické aj technické znalosti potrebné pre návrh, dizajn a prevádzku IT služieb, tímov, alebo procesov. Ak chcete získať titul Managing Professional, je nutné absolvovať všetky 4 moduly plus ITIL Strategist kurz, ktoré súuniverzálne aj pre ITIL Strategic Leader stream. Tento titul je možné získať aj v prípade prechodu z ITIL v3 Expert kvalifikácie s pomocou ITIL 4 Managing Professional (MP) Transition.

ITIL 4 Strategic Leader

ITIL Strategic Leader (ITIL SL) is a stream of two modules that are part of ITIL 4

ITIL Strategic Leader (ITIL SL) recognizes the value of ITIL, not just for IT operations, but for all digitally-enabled services. Becoming an ITIL Strategic Leader (ITIL SL) demonstrates that the individual has a clear understanding of how IT influences and directs business strategy.

ITSM

IT Service Management

Najväčším prínosom ITSM podľa štandardu ISO 20000 je, že vám pomôže navrhnúť organizačnú štruktúru, vzájomnú väzbu medzi procesmi a požiadavkami, ktoré sú odporúčané v knižniciach ITIL.

Najzaujímavejšie z ITIL na Youtube

Chcete to pripraviť na mieru? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám a my vám poradíme.

Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 2/20 850 891 vždy od pondelka do piatku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hviezdičkou sú povinné

Chcete získať darček k narodeninám?