PRINCE2®

Medzi projektovými manažérmi jednoznačne najpopulárnejšia metodika. Zvyšuje efektivitu, rozširuje znalosti, poskytuje praktické návody a zručnosti potrebné pre úspešnú realizáciu projektov. Pomôže vám nielen s riadením projektov, ale aj projektových manažérov a tímov. 

PRINCE2® Waterfall

Najosvedčenejšia procesná a tradičná metodika pre riadenie projektov

Waterfall metodika sa najčastejšie využíva na projektoch, ktoré majú jasne definovaný rozsah a pevne stanovenú kvalitu, rozpočet aj harmonogram. Projektový manažér má pri týchto projektoch kľúčovú rolu. Ako správca projektu je zodpovedný za plánovanie všetkých paralelných aktivít a úloh. Môže ísť napríklad o implementáciu softvéru, plánovanie konferencie, stavbu nehnuteľnosti. Kurzy sú v najnovšej verzii PRINCE2® 6th  edition, ale zatiaľ je ešte stále možné skladať skúšku aj v slovenskom vo verzii PRINCE2® 5th  edition. 

PRINCE2® Practitioner / PRINCE2® Combo Promo Pack

Absolvujte vyššiu úroveň metodiky PRINCE2® a ušetrite so zvýhodnenými cenovými balíčkami až 30%.

...

PRINCE2 Agile®

Agilné riadenie projektov s metodikou PRINCE2®

Agilný prístup sa využíva na projektoch, kde máte napríklad pevne definovaný harmonogram, ale zdroje a rozsah projektu sú predmetom ďalšieho plánovania, resp. prioritizácie. Typicky ide napríklad o vývoj softvéru, marketingové kampane. Agile prístup dáva tímu vyššiu kompetenciu a vytvára samoriaditeľné tímy.

PRINCE2 Agile® Practitioner / PRINCE2 Agile® Combo Promo Pack

Absolvujte vyššiu úroveň metodiky PRINCE2 Agile® a ušetrite so zvýhodnenými cenovými balíčkami až 30%.

...

Extra

Pokiaľ to myslíte s riadením projektov vážne, nenechajte si ujsť tieto certifikačné kurzy a praktické workshopy

.

Víkendový PRINCE2® kurz Bratislava

Urobte niečo pre svoju kariéru aj mimo pracovného týždňa. Získajte prestížny certifikát PRINCE2 za jediný víkend!

PRINCE2 je “must have” certifikácia, teda povinná pre všetkých, ktorí chcú akcelerovať svoju kariéru, získať konkurenčný náskok pred vrstovníkmi alebo pracovať na pozícii projektového manažéra v Bratislave.

Viete, že Bratislava je tretím najrozvinutejším regiónom v EÚ? Podľa hodnoty hrubého domáceho produktu (HDP) na obyvateľa tak predstihla napríklad Paríž, Stockholm, aj Viedeň. Ekonomická výkonnosť je v podstate na úrovni Londýna.  Preto vám po vzore londýnskych víkendových kurzov otvárame najlepšie hodnotené kurzy projektového riedenia aj počas víkendu.

Ktoré organizácie využívajú projektovú metodiku PRINCE2?

Chcete to pripraviť na mieru? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám a my vám poradíme.

Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 2/20 850 891 vždy od pondelka do piatku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hviezdičkou sú povinné

Chcete získať darček k narodeninám?