SCRUM®

Agile navždy zmenil prístupy k riadeniu projektov. Ukážeme vám, aké jednoduché a zároveň účinné sú techniky a nástroje agilného prístupu k riadeniu projektov s pomocou SCRUM. Ako zefektívniť procesy, znížiť náklady, alebo skrátiť realizáciu projektu a zostať flexibilní. SCRUM je agilný framework ideálny pre development tímy, ktoré pracujú v komplexných projektoch, ako je vývoj software. 

Intro / Workshop

Pracujete, chcete pracovať v agilnom prostredí alebo sa vaša spoločnosť usiluje o čo najrýchlejšie naštartovanie projektov? SCRUM je ideálny spôsob, ako začať projekty s agile technikami.

Vyberte si manažérske Intro do princípov a benefitov agilného riadenia projektov s metodikou SCRUM alebo pokročilý SCRUM praktický workshop, ktorý je ideálnou voľbou pre uzatvorené skupiny z jednej spoločnosti.

SCRUM Master

Staňte sa majstrom a skutočnou oporou ostatných členov projektového tímu

Zodpovedáte za vývoj produktov, či aplikácií? Potom je agile metodika SCRUM ideálnou voľbou

Product Owner

Vaša kľúčová rola medzi SCRUM tímom a zákazníkom

Tvoríte nové produkty alebo inovujete tie zastaralé? Prínosy metodiky SCRUM spočívajú v tom, že ju môžete využiť k posilneniu súčasného systému riadenia projektov tak, že postupne začleníte kľúčové techniky podľa potreby a vašich vlastných priorít.

Developer

★ SCRUM Framework pre agilný vývoj aplikácií ★

PeopleCert SCRUM Developer

Chcete to pripraviť na mieru? Kontaktujte nás!

Zavolajte nám a my vám poradíme.

Sme vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 2/20 850 891 vždy od pondelka do piatku: 9:00 - 17:00.

*položky označené hviezdičkou sú povinné

Chcete získať darček k narodeninám?