Nepodceňujte SAFe certifikáciu. Akceleruje aj váš kariérny rast!

Jasne, že sa agilný techniky ľahko používajú v malých tímoch. Ale väčšina organizácií, ktorá agile adaptuje doslova bojuje s tým, ako toto preniesť do colaborativních tímov, nad zložitými systémami a v geografickom formáte.

Takže ako vo väčšom, než malom meradle dosiahnuť to, že agilita bude fungovať v celej organizácii, s benefity ako je rýchlejší dodávky, kvalitnejšie výstupy a rýchlejší požiadavky trhu?

Agilný transformácie v tak veľkom meradle je totiž náchylná k chybám, prešľapom, poruchám ... Za týmito problémami stojí nedostatočná, alebo nekvalitné štruktúra "správnych" procesov. Najčastejšia otázka teda je:

Ako implementovať agile, aby sme dosiahli očakávaných výsledkov?

Scaled Agile Framework® (safe) je natoľko komplexný metodika, že je priamo predurčená veľkým agilným tímom. Nielen tým IT, ale aj Non IT. Je to vlastne recept na bezproblémovú agilné transformáciu. Bezproblémovú, ak dodržíte osvedčené best practices, ktoré je k využitiu zadarmo a jediné, do čoho investujete je vlastne kvalitné vzdelanie.

Agilná transformácia, ktorá nie je drina

Agile adapt, adopt, transformation


Safe vám bezproblémov synchronizuje spoluprácu v tímoch, dodávkach produktov a služieb. Najnovšia verzia navyše obsahuje trendy a tipy pre biznis agilitu, stratégiu, leadership a ďalšie oblasti, ktoré podporujú chuť inovovať a doslova utiecť konkurencii na míle dopredu.

Rastúci dopyt po Leading SAFE® manažéroch

Leading SAFE® certifikácia sa stala novým štandardom agility. Rozširuje manažérske schopnosti v oblasti agilných a lean postupoch, ktoré sú dnes vysoko žiadané. Získané vedomosti tak zvyšujú hodnotu na trhu práce každého absolventa.

Výskum spoločnosti Forrester: Global Agile Software Application Development tento fakt podčiarkuje. Scaled Agile Framework (SAFE®) je podľa prieskumu najpoužívanejší enterprise agility prístup, ktorý využíva 33% opýtaných organizácií naprieč sektormi.

Celosvetovo využíva, aktívne zamestnáva a vyhľadáva na svoje pozície manažérov so znalosťou Safe 70% najväčších zamestnávateľov. Získaním tejto prestížnej certifikácie získate náskok pred konkurenciou a otvárate si tak kariérne dvere do popredných spoločností, ktoré aktívne agile využívajú. Výskum uvádza i ďalšie zaujímavé čísla.

Prínosy SAFE v číslach

  • 25-75% zvýšenie kvality a produktivity
  • 35-75% rýchlejšie dodávky time-to market
  • 660 eur je priemerný plat safe konzultanta

Leading SAFE® certifikácia vám prináša nielen potenciál vyššie mzdy, ale ponúka rad ďalších benefitov:

Prínosy pre organizácie

  • Agilita v enterprise rozsahu
  • Zlepšenie komunikácie a spolupráce naprieč projekty
  • Nasadenie agile nielen IT divízie, ale všetkým Non IT tímom

Prínosy pre absolventov

  • Riadenie agility vo Scrum tímoch
  • Získanie žiadané Agile certifikácie
  • Udržíte si krok s rýchlo sa meniacimi trendmi

Leading safe kurz zakončený skúškou Certified SAFE® Agilist je skvelý "Enter" do metodiky SAFE.

Nevyžaduje predchádzajúce skúsenosti. Vzhľadom k tomu, že počet organizácií, ktoré využívajú agile exponenciálne rastie, rovnako tak i počet pracovných miest, využijete SAFE všade na všetkých úrovniach, ktoré vyžadujú precízne agile a lean manažérske techniky. V neposlednom rade deklarované prestížnym certifikátom, ktorý ste získali u renomovanej školiace organizácie.

Leading SAFe kurz + certifikácia

Chcete získať darček k narodeninám?